• +90 (216) 442 99 23

Çözüm Ortaklığı

Ajans Sms, Çözüm Ortaklığı Programı; kurumsal müşteri portföyüne, Kurumsal Toplu Sms yönetimi konularında çözümler sunan tüm firmaları kapsayarak, onlara fayda ve kazanç sağlayacak şekilde geliştirilmiş bir programdır.

Ajans Sms, Çözüm Ortaklığı Programı'ndaki hizmetler bütünü sayesinde firmalar; iş süreçlerini sadeleştirme, değer zincirindeki etkileşimi artırma ve kolaylaştırma, maliyet duyarlı ve verimli işlemler gerçekleştirme imkanına sahip olurlar.


Çözüm Ortağı Olmak İçin 4 Neden?

Satış Hacmi Artışı;
Ajans Sms tarafından sunulan güçlü ve güvenilir çözümleri müşterilerinize satarak firmanızın satış hacmini artırır, maliyet tasarrufu sağlarsınız.

Güçlü Altyapı;
Ajans Sms'le, Mesajlarınızı hızlı gönderebilir ve anlık izleyebileceğiniz online raporlayabilirsiniz. Datalarınızın güvenliği ve saklanabilmesi için yüksek performans ve güvenlikli altyapı kullanmaktadır. Bu altyapı sayesinde müşterilerinize günün her saatinde, dünyanın neresinde olursanız olun internet olan farklı tüm bilgisayardan, her yerden aynı kalite ve hızda ulaşırsınız.

Sınırsız Hizmet, Güvenilir Çözüm;
Masaüstünden veya internet olan heryerden Mesajlarınız Ajans Sms, büyüklüğü ne olursa olsun her firmaya güvenilir çözümler ve sınırsız hizmet sunmaktadır.

Çözüm Ortaklığı Galerisi;
Ajans Sms, çözüm ortaklarının sisteme entegrasyonlarını hızlandırır; aktivasyon süreci öncesinde ve sonrasında sürekli bir teknik destek sağlar.
Teknik Döküman bölümünde mevcut API'nin kullanım şekli ile kolay erişim sağlanması ve entegrasyonun kolay bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

Çözüm Ortaklarımız;

Nebim, Foniva Telekom, 1net Telekom, iLOGiC                     ​