• +90 (216) 442 99 23

Hakkımızda

Hedef ve Stratejilerimiz;

Kuruluşundan bu güne kadar gerçekleştirdiği gibi gelecekte de olaylara gelişime açık ve yenilikçi bir perspektifle yaklaşacak olan Ajans Sms, kurumsal stratejilerinin odak noktasını iletişim sektörü olarak belirlemiştir. Varlığını Bilişim ve İletişim sektöründe sürdüren Ajans Sms, kurumsal çatısı altında, iletişim sektörü için geliştirdiği hizmetleri gelecekte de sürdürerek, profesyonel çözümler üretmeyi kendisine görev edinmiştir.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte büyümenin, değişimin ve gelişimin etik bir şart olduğu gerçeğinin farkında olup, lider olabilmeyi ve daha önemlisi lider konumda kalabilmeyi kendisine şart koşmuştur.

Gerçek hedef ve stratejilerini "Kaliteli Hizmet "anlayışına yönelik çalışma olarak belirlemiş ve "Bir hizmetin en iyisini gerçekleştirmek ya da hiç gerçekleştirmemek" gerçeğini savunmuştur.

Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektöründeki 2007 yılından beri edindiği derin deneyim ve tecrübelerini kullanarak, en iyi hizmetleri üretecek, varlığını sürdürebilmek, hedef ve stratejilerini gerçekleştirebilmek adına daima çalışacaktır.